Вистинска среќа: Анџелина Џоли ѝ купува зајаче на ќерката Вивиен
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Вистинска среќа: Анџелина Џоли ѝ купува зајаче на ќерката Вивиен

Вистинска среќа: Анџелина Џоли ѝ купува зајаче на ќерката Вивиен

Анџелина Џоли и нејзините деца имаат нов домашен миленик.

44-годишната актерка и нејзината 11-годишна ќерка Вивиен беа фотографирани додека купуваа зајаче од продавница за миленици. Славната холивудска ѕвезда носеше бел широк фустан и очила од Луј Витон. Нејзината ќерка со широка насмевка на лицето го носеше зајачето.

Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен Анџелина Џоли и Вивиен

Вивиен е ќерка на Анџелина од бракот со поранешниот сопруг Бред Пит. Тие заедно имаат три биолошки деца – ќерката Шајло, како и близнаците Вивиен и Нокс и три посвоени – Медокс, Захара и Пакс.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18488 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?