Високи жени и пониски мажи: Славни парови на кои висината не им е важна
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Високи жени и пониски мажи: Славни парови на кои висината не им е важна

Високи жени и пониски мажи: Славни парови на кои висината не им е важна

Некои жени преферираат да бидат во врска само со повисоки мажи, но на други, воопшто не им е важна висина доколку го имаат покрај себе вистинскиот партнер.

Бројни славни парови потврдуваат дека растот не е значаен фактор во љубовта.

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам

Роузи и Џејсон се заедно од 2010 година.

Славен пар Славен пар Славен пар

Никол Кидман и Кит Урбан

Славен пар Славен пар Славен пар

Софи Тарнер и Џо Џонас

Славен пар Славен пар Славен пар Славен пар

Шарлиз Терон и Шон Пен

Терон и Пен беа во врска од 2013 до 2015 година.

Славен пар Славен пар

Џиџи Хадид и Зејн Малик

Славен пар Славен пар

Карла Бруни и Никола Саркози

Славен пар Славен пар

Никол Кидман и бившиот Том Круз

Славен пар

Кејти Холмс и бившиот Том Круз

Славен пар Славен пар Славен пар

Камерон Диаз со Бенџи Маден

Славен пар

Клер Грант и Сет Грин

Славен пар Славен пар

Ерин Дарк и Даниел Редклиф

Славен пар

Енико Париш и Кевин Харт

Славен пар Славен пар

Тина Феј и Џеф Ричмонд

Славен пар

Џена и Боди Елфман

Славен пар Славен пар

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.