Викторија Лоба згодна ѕвезда на летен одмор со вереникот Ѓорги
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Лоба згодна ѕвезда на летен одмор со вереникот Ѓорги

Викторија Лоба згодна ѕвезда на летен одмор со вереникот Ѓорги

Викторија Лоба знае како да ужива во животот. 30-годишната пејачка моментално се релаксира на одмор со вереникот Ѓорги Калешов.

На својот Instagram профил, Лоба сподели фотографии на кои позира покрај базен и на плажа на зајдисонце.

Викторија Лоба Ѓпрги Келешов Викторија Лоба

Викторија пред неколку месеци откри дека го прифати предлогот за брак на Ѓорги.

Викторија Лоба

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9656 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?