Викторија Лоба во црна креација од Коцарева на концерт за Денот на ослободувањето на Скопје
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Лоба во црна креација од Коцарева на концерт за Денот на ослободувањето на Скопје

Викторија Лоба во црна креација од Коцарева на концерт за Денот на ослободувањето на Скопје

Викторија Лоба денес настапи на концерт по повод 75 години од ослободувањето на Скопје.

На сцената на Македонската опера и балет, популарната пејачка настапи во црна креација од дизајнерката Моника Коцарева. Својот моден избор, Викторија го надополни со модерно венче.

Викторија Лоба Викторија Лоба Викторија Лоба

31-годишната музичка ѕвезда испеа руска песна.

Видео од концертот

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4015 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?