Викторија и Дејвид Бекам споделија фотографии и видеа од крштевката на нивните деца Круз и Харпер
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија и Дејвид Бекам споделија фотографии и видеа од крштевката на нивните деца Круз и Харпер

Викторија и Дејвид Бекам споделија фотографии и видеа од крштевката на нивните деца Круз и Харпер

Викторија и Дејвид Бекам им приредија специјален ден на нивните најмали деца Харпер и Круз по повод нивното крштевање.

8-годишната Харпер и 14-годишниот Круз присуствуваа на христијанска црковна церемонија заедно со нивните кумови – Ева Лонгорија, Марк Антони, Ден Гарднер и Кен Пејвс.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

По официјалната церемонија, следуваше забава на која Дејвид и Викторија танцуваа заедно.

Бекам

45-годишната дизајнерка и 44-годишниот поранешен фудбалер се во брак 20 години и имаат четири деца.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9684 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.