Викторија Бекам во црна креација и смарагден накит со синот Бруклин на галата на Елтон Џон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Бекам во црна креација и смарагден накит со синот Бруклин на галата на Елтон Џон

Викторија Бекам во црна креација и смарагден накит со синот Бруклин на галата на Елтон Џон

Викторија и Бруклин Бекам ја поддржаа хуманитарната гала на Елтон Џон, организирана од неговата фондација за собирање на средства за борба против сидата.

На свеченоста, 44-годишната дизајнерка се појави во црна креација со длабоко деколте. Својот стилски избор таа го надополни со смарагден накит.

19-годишниот Бруклин изгледаше елегантно во класичен костум.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Викторија сподели фотографии од подготовките.

Бекам Бекам

На настанот беше присутна и Елизабет Харли.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6790 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.