Викторија Бекам во исто одело како мајка си на изложба во својот бутик заедно со Дејвид
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Бекам во исто одело како мајка си на изложба во својот бутик заедно со Дејвид

Викторија Бекам во исто одело како мајка си на изложба во својот бутик заедно со Дејвид

Викторија Бекам организираше коктел забава во својот бутик во Лондон за да прослави за соработката со Sotheby’s.

На настанот на кој беа изложени уметнички дела на Лукас Кранах Постариот, 44-годишната дизајнерка изгледаше елегантно во црн костум од сопствената колекција и складни салонки. Таа позираше покрај своите родители и Дејвид Бекам.

Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид

На Instagram, Викторија сподели фотографија со мајка си, која е облечена во ист црн костум како неа. „На која ѝ стои подобро? Кога ќе се појавиш во иста облека како мајка ти“ – се пошегува таа на социјалната мрежа.

Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид

Пред неколку дена, Викторија ја најави соработката со фотографии на Instagram. На нив, таа е облечена во зелен фустан од сопствената колекција за сезоната есен/зима 2018.

Викторија и Дејвид

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?