Викторија Бекам во исто одело како мајка си на изложба во својот бутик заедно со Дејвид
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Бекам во исто одело како мајка си на изложба во својот бутик заедно со Дејвид

Викторија Бекам во исто одело како мајка си на изложба во својот бутик заедно со Дејвид

Викторија Бекам организираше коктел забава во својот бутик во Лондон за да прослави за соработката со Sotheby’s.

На настанот на кој беа изложени уметнички дела на Лукас Кранах Постариот, 44-годишната дизајнерка изгледаше елегантно во црн костум од сопствената колекција и складни салонки. Таа позираше покрај своите родители и Дејвид Бекам.

Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид

На Instagram, Викторија сподели фотографија со мајка си, која е облечена во ист црн костум како неа. „На која ѝ стои подобро? Кога ќе се појавиш во иста облека како мајка ти“ – се пошегува таа на социјалната мрежа.

Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид Викторија и Дејвид

Пред неколку дена, Викторија ја најави соработката со фотографии на Instagram. На нив, таа е облечена во зелен фустан од сопствената колекција за сезоната есен/зима 2018.

Викторија и Дејвид

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.