ВИДЕО: 12-годишно момче не ги задржа солзите откако одушеви со својот глас во „America's Got Talent“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: 12-годишно момче не ги задржа солзите откако одушеви со својот глас во „America's Got Talent“

ВИДЕО: 12-годишно момче не ги задржа солзите откако одушеви со својот глас во „America's Got Talent“

Лук Ислам сонува да настапува на Бродвеј, а со аудицијата на „America's Got Talent“ го направи првиот голем чекор до остварувањето на амбициозната желба.

12-годишното момче настапи со „She Used to Be Mine“, ја одушеви публиката и измами пристискање на „златното копче“ од Џулиен Хаф.

На неговата радост му немаше крај, а незаборавните моменти Лук ги проследи низ солзи-радосници.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9438 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.