ВИДЕО: Џенифер Лопез и Дрејк се бакнуваат и танцуваат на забава
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Џенифер Лопез и Дрејк се бакнуваат и танцуваат на забава

ВИДЕО: Џенифер Лопез и Дрејк се бакнуваат и танцуваат на забава

Џенифер Лопез и Дрејк пред неколку дена споделија иста фотографија на која се прегрнуваат и ги разгореа до максимум гласините дека се во врска. Сега, славните музичари беа снимени на забава додека се бакнуваа и танцуваа.

47-годишната пејачка и 30-годишниот рапер беа прогласени за „крал и кралица“ на забавата во матурски стил Winter Wonderland. На снимките, парот танцува и си разменува кратки бакнежи.

A video posted by Karla (@slayitlikejlo) on

Иако многумина се убедени дека Џеј Ло и Дрејк навистина се во романтична врска, не се малку и скептиците кои сметаат дека ова е лажна врска за промовирање на нивната нова музика.

Џенифер Лопез и Дрејк Џенифер Лопез и Дрејк

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1318 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.