ВИДЕО: Џенифер Лопез е атрактивна стриптизерка во трејлерот за новиот филм „Hustlers“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Џенифер Лопез е атрактивна стриптизерка во трејлерот за новиот филм „Hustlers“

ВИДЕО: Џенифер Лопез е атрактивна стриптизерка во трејлерот за новиот филм „Hustlers“

На полноќ, беше објавен првиот трејлер за новиот филм „Hustlers“, во кој Џенифер Лопез се појавува во улогата на стриптизерка.

Покрај Лопез, во филмот глумат и Констанс Ву, Карди Би, Лили Рајнхарт, Џулија Стајлс, Кеке Палмер, Меделин Бруер и Лизо. Тие заедно измамуваат и ограбуваат голем број клиенти од Волстрит.

Џеј Ло за неколку дена ќе го прослави својот 50-ти роденден, а изгледа фантастично.

Hustlers Hustlers Hustlers

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20063 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?