ВИДЕО: Јелена Томашевиќ од дома ја изведува „Битанга и принцеза“ од Бијело дугме
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Јелена Томашевиќ од дома ја изведува „Битанга и принцеза“ од Бијело дугме

ВИДЕО: Јелена Томашевиќ од дома ја изведува „Битанга и принцеза“ од Бијело дугме

Јелена Томашевиќ ги израдува своите обожаватели со музичка изведба од домашна изолација.

36-годишната српска ѕвезда ја испеа популарната песна „Битанга и принцеза“ од Бијело дугме во придружба на својот бенд.

ВИДЕО:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9685 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.