ВИДЕО: Хајди Клум и Сил голи во нов спот за „Secret“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Хајди Клум и Сил голи во нов спот за „Secret“

ВИДЕО: Хајди Клум и Сил голи во нов спот за „Secret“

Сил има нов спот за неговата песна „Secret“, во којшто учествува и неговата сопруга, познатиот супермодел Хајди Клум. Во црно-белото видео се прикажани двајцата голи како се бакнуваат и си разменуваат нежности.

„Тоа е приказна за двајца заљубени луѓе. Мојот сопруг е она што отсекогаш сум го сакала, но никогаш не сум мислела дека ќе го имам. Се чувствувам многу среќна што го најдов“ – изјавила 37-годишната Хајди, коментирајќи го спотот и зборувајќи за нејзината љубов.

„Secret“ е првиот сингл од најновиот албум на 47-годишниот пејач, насловен како „Commitment“, кој веќе е во продажба во Америка.

Погледнете го „голиот“ спот.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10553 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.