ВИДЕО: Трејлер за последните епизоди од хит-серијата „La Casa De Papel“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Трејлер за последните епизоди од хит-серијата „La Casa De Papel“

ВИДЕО: Трејлер за последните епизоди од хит-серијата „La Casa De Papel“

Се ближи финалето на „La Casa De Papel“ или „Money Heist“. Последните епизоди од популарната серија наскоро ќе бидат достапни на Netflix, а новото најавно видео ни дозволува да ѕирнеме што нè очекува.

Во краткиот трејлер, Професорот вели: „Во изминативе неколку часа, изгубив луѓе кои ми се многу блиски. И нема да дозволам да падне никој друг... поради овој грабеж.“

Новите пет епизоди ќе се прикажуваат од 3 декември.

Видео

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 4034 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.