ВИДЕО: Трејлерот за филмската верзија на дизниевиот хит „Mulan“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Трејлерот за филмската верзија на дизниевиот хит „Mulan“

ВИДЕО: Трејлерот за филмската верзија на дизниевиот хит „Mulan“

Дизни креираше и филмска верзија на „Mulan“ за борбената девојка Мулан која не дозволува никој и ништо да ѝ попречи на патот да го заштити своето семејство.

Филмот ќе започне да се прикажува во кино-салите низ светот на 27 март следната година.

Медена земја

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?