ВИДЕО: Том Круз се повреди кога скокаше од една зграда на друга на снимањето на „Mission Impossible 6“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Том Круз се повреди кога скокаше од една зграда на друга на снимањето на „Mission Impossible 6“

ВИДЕО: Том Круз се повреди кога скокаше од една зграда на друга на снимањето на „Mission Impossible 6“

Том Круз е познат по тоа што сам ги снима сите сцени во своите филмови и не користи двојници. Но, тој храбар потег е многу ризичен и неретко му се случуваат несреќи.

55-годишниот актер моментално работи на шестиот дел од франшизата „Mission Impossible“. На снимањето на сцена во Лондон, тој се повреди додека скокаше од една зграда на друга.

ВИДЕО:

Сè уште не се знае какви се повредите на познатиот актер.

Том Круз Том Круз Том Круз Том Круз Том Круз Том Круз Том Круз Том Круз

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.