ВИДЕО: Софија Вергара со секси танц го разубави настапот на Питбул на „Греми“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Софија Вергара со секси танц го разубави настапот на Питбул на „Греми“

ВИДЕО: Софија Вергара со секси танц го разубави настапот на Питбул на „Греми“

Питбул имаше специјална гостинка на сцената на „Греми“. Додека популарниот музичар ја изведуваше песната „El Taxi“, нему му се придружи актерката Софија Вергара.

Атрактивната Колумбијка танцуваше заводливо во златна креација од Марк Зунино.

Видео

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.