ВИДЕО: Софија Вергара со секси танц го разубави настапот на Питбул на „Греми“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Софија Вергара со секси танц го разубави настапот на Питбул на „Греми“

ВИДЕО: Софија Вергара со секси танц го разубави настапот на Питбул на „Греми“

Питбул имаше специјална гостинка на сцената на „Греми“. Додека популарниот музичар ја изведуваше песната „El Taxi“, нему му се придружи актерката Софија Вергара.

Атрактивната Колумбијка танцуваше заводливо во златна креација од Марк Зунино.

Видео

Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара Софија Вергара

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18222 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?