ВИДЕО: Сиа откри дека минатата година посвои две момчиња на 18-годишна возраст
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Сиа откри дека минатата година посвои две момчиња на 18-годишна возраст

ВИДЕО: Сиа откри дека минатата година посвои две момчиња на 18-годишна возраст

Сиа ги изненади своите обожаватели со веста дека минатата година посвои не едно, туку две момчиња. На почетокот на оваа година, таа откри дека стана мајка откако посвои момче, но дури сега сподели дека всушност посвои две деца.

Момчињата имале по 18 години и им истекувало времето во кое биле згрижени од социјалните служби.

44-годишната пејачка ја откри веста во видео интервју.

„Јас всушност посвоив два сина минатата година. И двајцата имаа 18 година, а сега се 19-годишници. Им изминуваа годините кога требаше да бидат згрижени. Да, и ги сакам“ – изјави таа и додаде дека двајцата тешко се справуваат со карантинот, но прават работи кои се добри за нив.

ВИДЕО

Сиа беше во брак со Ерик Андерс Ланг од 2014 до 2016 година, но нема свои биолошки деца.

Сиа и Ерик Андерс Ланг

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5981 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“