ВИДЕО: Секси забавен настап на Том Круз и Кејти Холмс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Секси забавен настап на Том Круз и Кејти Холмс

ВИДЕО: Секси забавен настап на Том Круз и Кејти Холмс

Еден од најпопуларните холивудски парови, Том Круз и Кејти Холмс, ја воодушеви публиката на добротворната гала вечер „A Fine Romance“ со секси настап. Прекрасната актерка ја испеа познатата песна „Whatever Lola Wants, Lola Gets“ од мјузиклот „Damn Yankees“ и ја надополни со секси кореографија во која учествуваше и Том Круз.

31-годишната актерка како професионалка ја забавуваше публиката, меѓу која беше и Кетрин Зета Џонс. За да се припреми за настапот Кејти соработувала со познатиот кореограф Тајс Диорио.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.