ВИДЕО: Сара Џесика Паркер одговара 73 прашања во својот дом
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Сара Џесика Паркер одговара 73 прашања во својот дом

ВИДЕО: Сара Џесика Паркер одговара 73 прашања во својот дом

„Вог“ сними интересно интервју со Сара Џесика Паркер. Во краткото видео популарната актерка одговара на 73 прашања додека во меѓувреме го покажува својот дом во Њујорк, но за жал не ја носи камерата во својот плакар.

Во интервјуто, ѕвездата од „Сексот и градот“ открива многу нешта за себе, меѓу кои и дека доброволно не би го напуштила Њујорк, дека омилен филм ѝ е „The Way We Were“, дека кукурек е најчудното јадење што го има пробано, дека омилена земја ѝ е Грција, а дека посакува да го посети Виетнам.

Ѕирнете во домот во кој славната актерка живее со своето семејство веќе 13 години.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1577 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.