ВИДЕО: Сара Џесика Паркер изненади три невести подарувајќи им обувки од својата колекција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Сара Џесика Паркер изненади три невести подарувајќи им обувки од својата колекција

ВИДЕО: Сара Џесика Паркер изненади три невести подарувајќи им обувки од својата колекција

Сара Џесика Паркер им ги исполнува соништата на идните невести. 51-годишната актерка изненади три невести подарувајќи им обувки од својата невестинска колекција.

Изборот на невестински фустан пред свадбата е возбудлив момент за секоја невеста. Хилари, Кејтлин и Тејлор-Реј мислеле дека снимаат видео за кое треба да пробаат разни венчаници и модни додатоци. Кога ќе се појави Сара Џесика во продавницата, возбудата на невестите и нивните блиски го достигнува врвот.

Ѕвездата од серијата „Sex and the City“ им помага да изберат во какви обувки сакаат да го изговорат судбоносното „ДА“, а на крајот им го подарува парот во кој тие се чувствуваат најубаво.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 11%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1577 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.