ВИДЕО: Рајан Гослинг уште од мал кршел женски срца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Рајан Гослинг уште од мал кршел женски срца

ВИДЕО: Рајан Гослинг уште од мал кршел женски срца

Рајан Гослинг е вистински шармер кој со својот изглед, имиџ на добро момче и улоги во хитови како „The Notebook“ има освоено милиони женски срца. Посакуваниот актер можеби пред неколку години започна масовно да ја шармира женската популација, но сега се појави доказ дека тој уште од 1991 година знаел како да ги привлече женските погледи.

Рајан Гослинг

Видеото во кое Рајан настапува заедно со својата сестра Менди уште кога имал 11 години стана вистински хит кај дамите.

Рајан на 11-годишна возрастРајан на 11-годишна возраст

Погледнете како Рајан ја пее „When A Man Loves A Woman“ и танцува со ентузијазам на „Everybody Dance Now“.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9627 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?