ВИДЕО: Рајан Гослинг и Ема Стоун заљубени во романтичниот трејлер за „La La Land“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Рајан Гослинг и Ема Стоун заљубени во романтичниот трејлер за „La La Land“

ВИДЕО: Рајан Гослинг и Ема Стоун заљубени во романтичниот трејлер за „La La Land“

Рајан Гослинг и Ема Стоун се заљубен пар во новиот филм „La La Land“. Првиот трејлер за филмот ни дозволува за момент да погледнеме во нивната магична љубовна романса.

Во филмот, направен под палката на режисерот на „Whiplash“, Гослинг е џез пијанист кој се вљубува во млада актерка во Лос Анџелес.

35-годишниот актер и 27-годишната актерка претходно имаат глумено заедно во филмовите „Crazy, Stupid, Love.“ и „Gangster Squad“.

Постер

Песната „City of Stars“ од филмот е изведена од самиот Гослинг.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?