ВИДЕО: Новиот трејлер за 5-тата сезона од „Game of Thrones“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Новиот трејлер за 5-тата сезона од „Game of Thrones“

ВИДЕО: Новиот трејлер за 5-тата сезона од „Game of Thrones“

Наскоро обожавателите на „Game of Thrones“ ќе имаат можност да уживаат во новите интриги и пресврти во популарната серија.

Денес беше објавен нов трејлер кој ја најавува петтата сезона.

Првата епизода ќе биде емитувана на HBO на 12 април.

Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones Game of Thrones

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18295 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?