ВИДЕО: Никол Шерцингер го покажува својот дом со спектакуларен поглед на Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Никол Шерцингер го покажува својот дом со спектакуларен поглед на Лос Анџелес

ВИДЕО: Никол Шерцингер го покажува својот дом со спектакуларен поглед на Лос Анџелес

Никол Шерцингер ја покани екипата на Architectural Digest во својот дом во Лос Анџелес.

41-годишната пејачка ги покажува стилски уредените соби од куќата со прекрасен поглед на Градот на ангелите.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18577 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?