ВИДЕО: Настапот на Eye Cue на евровизиската сцена во Лисабон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Настапот на Eye Cue на евровизиската сцена во Лисабон

ВИДЕО: Настапот на Eye Cue на евровизиската сцена во Лисабон

Пред само неколку минути Eye Cue загосподарија со сцената на Евровизија 2018. Македонскиот бенд нè претстави со песната „Lost and Found“.

Марија носеше кратка креација во циклама нијанса, која во текот на настапот ја соблече за да покаже дека под неа се крие блуза со богата текстура.

Видео од настапот

Набрзо ќе дознаеме дали Eye Cue ќе нè однесат во големото финале.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3649 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?