ВИДЕО: Моќниот настап на Калиопи со „Бато“ на сцената на наградите MAC во Белград
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Моќниот настап на Калиопи со „Бато“ на сцената на наградите MAC во Белград

ВИДЕО: Моќниот настап на Калиопи со „Бато“ на сцената на наградите MAC во Белград

Калиопи ја освои сцената во Штарк арената во Белград. 53-годишната пејачка одушеви со моќен настап на доделувањето на регионалните музички награди (MAC).

Македонската музичка дива настапи со песната „Бато“. Погледнете го нејзиниот настап:

Калиопи носеше две црни креации на свеченоста.

Калиопи Калиопи Калиопи Калиопи

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19900 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?