ВИДЕО: Младата бунтовничка Луисана Лопилато објави дека е бремена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Младата бунтовничка Луисана Лопилато објави дека е бремена

ВИДЕО: Младата бунтовничка Луисана Лопилато објави дека е бремена

Луисана Лопилато и Мајкл Бубле со интересно видео објавија дека ќе станат родители. 25-годишната ѕвезда од серијата „Млади бунтовници“ преку YouTube им ја откри радосната вест на своите фанови.

Луисана и МајклЛуисана и Мајкл

„Мајк, Лу и .... мини Бубле!“ – вели пораката од видеото, пред да се појави снимка направена на преглед со ултразвук.

Бебето

Мајкл и Луисана се запознаа во ноември 2008 година, кога познатиот пејач признал дека се заљубил на прв поглед. Една година подоцна тој ја побарал нејзината рака. Во март 2011 година тие стапија во брак.

Оние кои ја следат музичката кариера на Бубле знаат дека Луисана учествуваше во спотот за неговата песна „Haven't Met You Yet“, која се слуша во позадина на видеото со кое ја објавија веста за бременоста.

„Haven't Met You Yet“

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9683 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.