ВИДЕО: Меган Фокс неодоливо убава во реклама на Армани
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Меган Фокс неодоливо убава во реклама на Армани

ВИДЕО: Меган Фокс неодоливо убава во реклама на Армани

Меган Фокс знае како да ја освои камерата. Таа ја сними првата реклама за брендот Giorgio Armani Beauty и со тоа уште еднаш покажа зошто секогаш е вбројувана меѓу најубавите жени на светот.

Во видеото неодоливата Фокс заводливо гледа во камерата и испробува различни шминки, додека во позадина тече музика со ритам којшто хипнотизира.

Кога Армани бил запрашан зошто ја избрал токму 24-годишната Фокс, тој одговорил дека „таа е олицетворение на духот на денешната жена: слободна, самоуверена и заводлива. Цртите на нејзината убавина откриваат женственост, сензуалност и сила“.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3225 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“