ВИДЕО: Мајли Сајрус не успеа да ги задржи солзите додека девојче болно од рак ѝ пееше од болнички кревет
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Мајли Сајрус не успеа да ги задржи солзите додека девојче болно од рак ѝ пееше од болнички кревет

ВИДЕО: Мајли Сајрус не успеа да ги задржи солзите додека девојче болно од рак ѝ пееше од болнички кревет

Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт предновогодишно посетија детска болница во Сан Диего.

Славниот пар, кој неодамна ја обнови свршувачката, израдува многу дечиња. Меѓу нив беше и Џулија Давидсон, која боледува од невробластома.

8-годишното девојче им ја отпеа „Rainbow Connection“ и со слаткиот глас ја трогна Мајли до солзи.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3425 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.