ВИДЕО: Луксузниот живот на Џорџина Родригез со Кристијано Роналдо во трејлерот за нејзината серија на Netflix
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Луксузниот живот на Џорџина Родригез со Кристијано Роналдо во трејлерот за нејзината серија на Netflix

ВИДЕО: Луксузниот живот на Џорџина Родригез со Кристијано Роналдо во трејлерот за нејзината серија на Netflix

Џорџина Родригез ќе му дозволи на светот да ѕирнe во нејзиниот живот со Кристијано Роналдо преку серијата која се снима во соработка со Netflix.

Луксуз, гламур, мода, љубов и мајчинство се прикажани во трејлерот за шоуто кое се вика „Soy Georgina“.

„Пред пет години, љубовта го промени животот на Џорџина Родригез. Сега е време да ја откриеме приватната страна на жената која стои зад насловните страници, Instagram stories и црвениот тепих“ – стои во описот на трејлерот.

„Сонував да имам шармантен принц покрај мене и сега го имам. Благодарение на љубовта, животот ми е сон“ – вели Џорџина во видеото.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.