ВИДЕО: Лила во „Еден на Еден“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Лила во „Еден на Еден“

ВИДЕО: Лила во „Еден на Еден“

Една од најпознатите македонски ТВ водителки беше гостинка во популарното ток шоу „Еден на Еден“. Жаре ја започна емисијата со нагласена сериозност, зборувајќи за случајот со Тамара и хуманитарните акции за поплавите. Откако беше упатен апел за поголема хуманост кај граѓаните и поголема ангажираност кај државните институции, емисијата продолжи со хумор и забава.

Лила коментираше отворено за озборувањата, патувањата, личниот и професионалниот живот.

Во следната „Еден на Еден“ на 21 февруари ќе гостува политичкиот новинар Васко Ефтов.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9639 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.