ВИДЕО: Игор Џамбазов - магии, сида, хелиум...
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Игор Џамбазов - магии, сида, хелиум...

ВИДЕО: Игор Џамбазов - магии, сида, хелиум...

Шоуменот со свое ново шоу! Игор гостуваше во последната епизода од Еден на Еден и повторно беше генијален. Како и во секое негово гостување на популарното ток шоу, уште еднаш со многу досега нераскажани приказни, вицеви, жива свирка на хелиум, па дури и магија!

Уживајте во гостувањето на Игор кај Жаре во Еден на Еден.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1314 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.