ВИДЕО: Ема Стоун пее во новиот трејлер за „La La Land“ со Рајан Гослинг
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Ема Стоун пее во новиот трејлер за „La La Land“ со Рајан Гослинг

ВИДЕО: Ема Стоун пее во новиот трејлер за „La La Land“ со Рајан Гослинг

Ема Стоун и Рајан Гослинг ги покажаа своите вокални способности во филмот „La La Land“. Во првиот трејлер Гослинг ја пее песната „City of Stars“, а во вториот објавен трејлер, Стоун ја изведува „Audition“.

Дејството во филмот се одвива во Лос Анџелес, а Гослинг глуми џез пијанист кој се вљубува во млада актерка (Стоун).

35-годишниот актер и 27-годишната актерка претходно имаат глумено заедно во филмовите „Crazy, Stupid, Love.“ и „Gangster Squad“.

„La La Land“ е снимен под палката на режисерот на „Whiplash“, Демиен Чазел.

Потсетете се и на првиот трејлер:

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?