ВИДЕО: Елена Ристеска „непоканета“ гостинка во „Дајте музика“, промовираше нова песна
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Елена Ристеска „непоканета“ гостинка во „Дајте музика“, промовираше нова песна

ВИДЕО: Елена Ристеска „непоканета“ гостинка во „Дајте музика“, промовираше нова песна

Елена Ристеска беше гостинка во последната епизода од „Дајте музика“ насловена „Непоканети гости“.

33-годишната пејачка беше водич на извидничко друштво кое кампуваше во Наше маало.

Во новата епизода, македонската музичка ѕвезда ја промовираше новата песна „Да е светот подобар“. Текстот на песната е на самата Елена и Валентин Соклевски, додека за музиката и аранжманот се погрижи Никола Мицевски.

Погледнете видео:

Дајте музика Дајте музика

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?