ВИДЕО: Елена Ристеска во невестинскиот фустан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Елена Ристеска во невестинскиот фустан

ВИДЕО: Елена Ристеска во невестинскиот фустан

Македонската ѕвезда Елена Ристеска и Бојан Ивановски пред четири дена си го кажаа судбоносното „Да“, но денес е денот на нивната свадбена прослава.

Во видео на екипата на А2 може да се види како Бојан и неговото семејство пристигнуваат пред зградата на Елена пред да заминат на свеченоста.

Елена Ристеска

Свадбената веселба се одржува во хотелот „Александар Палас“.

Погледнете го видеото со среќниот пар:

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1318 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.