ВИДЕО: Ева Лонгорија стана раперка за MTV EMA
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Ева Лонгорија стана раперка за MTV EMA

ВИДЕО: Ева Лонгорија стана раперка за MTV EMA

Ева Лонгорија сериозно ја сфаќа улогата на водителка на овогодинешното доделување на MTV Европските музички награди.

Во секси црн костим за капење, дуксерка и високи потпетици, Ева рапува во новото хумористично видео за промоција на манифестацијата. Покажувајќи го својот сексапил, „очајната домаќинка“ рапува на англиски и шпански.

Ева Лонгорија

Доделувањето на MTV EMA ќе се одржи на 7-ми ноември во Мадрид, а се очекува да настапат многу звучни имиња од светот на музиката, како Шакира, Кети Пери, Linkin Park, Kings of Leon, Ke$ha и Kid Rock.

Погледнете го видеото на „раперката“ Ева Лонгорија Паркер.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?