ВИДЕО: Драматичен трејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Драматичен трејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“

ВИДЕО: Драматичен трејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“

Зошто Елза е родена со магична моќ? Новото продолжение на „Frozen“ проникнува во минатото на дизниевите ѕвезди Елза и Ана, а новиот трејлер ни дава можност да ѕирнеме во нивните возбудливи авантури.

Премиерата на анимираниот филм е закажана за 22 ноември.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?