ВИДЕО: Дел од рекламите на Меган Фокс и Роналдо за Армани
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Дел од рекламите на Меган Фокс и Роналдо за Армани

ВИДЕО: Дел од рекламите на Меган Фокс и Роналдо за Армани

Откако појавувањето на фотографиите од новата рекламна кампања на Армани со учество на Кристијано Роналдо и Меган Фокс предизвика толку голем интерес, јасно е дека самите видео реклами ќе бидат голем хит.

Но, за го зачуваат нашето љубопитство, од познатиот бренд Армани сè уште не ги откриваат целосните реклами за кампањата есен/зима 2010-2011.

Кристијано РоналдоКристијано Роналдо

Во кратките видеа можат да се видат Кристијано Роналдо и Меган Фокс како самоуверено ги покажуваат своите сексапилни тела во хотелски соби.

Меган ФоксМеган Фокс

24-годишниот португалски фудбалер доаѓа на местото на Дејвид Бекам, кој две години беше рекламно лице на Emporio Armani Men’s Underwear, а Меган Фокс ја замени Викторија Бекам.

Погледнете дел од рекламите кои ќе го забрзаат ритамот на вашето срце.

Кристијано Роналдo за Армани

Меган Фокс за Армани

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3348 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“