Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Дац и Александар „упаднаа“ на свадба и ги изненадија младенците

ВИДЕО: Дац и Александар „упаднаа“ на свадба и ги изненадија младенците

Драган Спасов-Дац и Александар Митевски приредија вистинско изненадување на свадбата на Андреа и Петар.

Македонското музичко дуо „упадна“ на прославата и ги изненади младенците и нивните гости. Тие пееја и ги забавуваа присутните, а видео од таа вечер споделија на социјалните мрежи.

„Кога вујковците ќе 'упаднат на свадба' како изненадување. Со среќа на младите“ - напишаа тие.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14376 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.