ВИДЕО: Гримасите на Дрејк кога Мадона го бакна на сцена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Гримасите на Дрејк кога Мадона го бакна на сцена

ВИДЕО: Гримасите на Дрејк кога Мадона го бакна на сцена

Дрејк воопшто не изгледаше како да е одушевен од бакнежот на Мадона на сцената на фестивалот Coachella, а неговата реакција стана интернет хит.

56-годишната пејачка му беше специјална гостинка на Дрејк за време на неговиот настап. Во еден момент, таа му пријде на Дрејк кој седеше на стол и му подари долг, сочен бакнеж. Гримасите на 28-годишниот рапер по бакнежот, кои изразуваа чувства како одбивност и згрозеност, родија безброј шеги.

Видео

Мадона и Дрејк Мадона и Дрејк Мадона и Дрејк Мадона и Дрејк

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1319 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.