ВИДЕО: Восхитувачкиот настап на Каролина Гочева на Музичките награди во Белград
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Восхитувачкиот настап на Каролина Гочева на Музичките награди во Белград

ВИДЕО: Восхитувачкиот настап на Каролина Гочева на Музичките награди во Белград

Каролина Гочева настапи на првите регионални музички награди во Белград и ја остави публиката без зборови.

„Македонското девојче“ ја изведе „Ти не дојде“ за која се закити со наградата Најдобра етно нумера.

Видео од настапот

Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева

Церемонијата се одржа во Штарк арената во српската метропола.

Каролина Гочева
Каролина Гочева Каролина Гочева

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5667 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“