ВИДЕО: Восхитувачкиот настап на Каролина Гочева на Музичките награди во Белград
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Восхитувачкиот настап на Каролина Гочева на Музичките награди во Белград

ВИДЕО: Восхитувачкиот настап на Каролина Гочева на Музичките награди во Белград

Каролина Гочева настапи на првите регионални музички награди во Белград и ја остави публиката без зборови.

„Македонското девојче“ ја изведе „Ти не дојде“ за која се закити со наградата Најдобра етно нумера.

Видео од настапот

Каролина Гочева Каролина Гочева Каролина Гочева

Церемонијата се одржа во Штарк арената во српската метропола.

Каролина Гочева
Каролина Гочева Каролина Гочева

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9438 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.