ВИДЕО: Возбудлив трејлер за новата сезона на „Game of Thrones“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Возбудлив трејлер за новата сезона на „Game of Thrones“

ВИДЕО: Возбудлив трејлер за новата сезона на „Game of Thrones“

Милиони фанови со нетрпение ја очекуваат шестата сезона на хит-серијата „Game of Thrones“. Нивната возбуда ја подгрева трејлерот, кој ги најавува новите заплети во сториите на главните ликови.

Меланхолична верзија на „Wicked Game“ се слуша во позадина додека се откриваат кратки снимки од новите епизоди.

Шестата сезона ќе започне да се емитува на 24 април.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6029 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?