ВИДЕО: Вин Дизел им врти грб на своите пријатели во новиот трејлер за продолжението на „Fast & Furious“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Вин Дизел им врти грб на своите пријатели во новиот трејлер за продолжението на „Fast & Furious“

ВИДЕО: Вин Дизел им врти грб на своите пријатели во новиот трејлер за продолжението на „Fast & Furious“

Синоќа, за време на Super Bowl 2017, беше објавен краток трејлер за осмото продолжение од „The Fast and the Furious“.

Во видеото од „The Fate of the Furious“, Дом Торето (Вин Дизел) им врти грб на своите пријатели, заведен од Сајфер (Шарлиз Терон), која е дел од криминална група и е негативец во филмот.

Погледнете го новиот трејлер за „The Fate of the Furious“:

Првиот трејлер за „The Fate of the Furious“:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18491 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?