ВИДЕО: Бритни Спирс се пошегува со Џими Кимел, будејќи го сред ноќ со танц и песна
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Бритни Спирс се пошегува со Џими Кимел, будејќи го сред ноќ со танц и песна

ВИДЕО: Бритни Спирс се пошегува со Џими Кимел, будејќи го сред ноќ со танц и песна

Како голем љубител на шегите, Џими Кимел си доби една на своја сметка. Бритни Спирс заедно со група разголени машки танчари се прикраде во спалната соба на славниот водител и го разбуди со песна и танц.

34-годишната музичка ѕвезда му одржа „приватен концерт“ на Кимел пеејќи му ја својата нова песна „Make Me“ и сензуално танцувајќи во неговиот кревет.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6029 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?