ВИДЕО: Бијонсе со моќен настап ја отвори комеморацијата за Коби и Џиана Брајант
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Бијонсе со моќен настап ја отвори комеморацијата за Коби и Џиана Брајант

ВИДЕО: Бијонсе со моќен настап ја отвори комеморацијата за Коби и Џиана Брајант

Бијонсе го отвори настанот „Celebration of Life“ во чест на прерано починатиот кошаркар Коби Брајант и неговата ќерка Џиана.

„Овде сум затоа што го сакам Коби и ова беше една од неговите омилени песни“ – рече Бијонсе пред да ја отпее „XO“.

38-годишната пејачка ја изведе и „Halo“ во „Стејплс Центарот“ во Лос Анџелес.

Коби и Џиана ги загубија животите во трагична хеликоптерска несреќа заедно со уште седум други лица.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3593 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?