ВИДЕО: Бијонсе и Џеј-Зи заедно на сцената во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Бијонсе и Џеј-Зи заедно на сцената во Њујорк

ВИДЕО: Бијонсе и Џеј-Зи заедно на сцената во Њујорк

Бијонсе и Џеј-Зи буквално ја кренаа публиката на нозе во Бруклин со заеднички настап. 31-годишната пејачка прво настапи со песната „Diva“, а потоа нејзиниот сопруг ѝ се придружи за да го исполнат хитот „Crazy in Love“.

Бијонсе и Џеј-ЗиБијонсе и Џеј-Зи

Над 20.000 лица го запеаја рефренот на „Young Forever“ заедно со најпознатиот музички пар. Со таа нумера и со бакнеж меѓу двете ѕвезди заврши големиот концерт.

„Diva“ и „Crazy in Love“

„Young Forever“

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9637 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.