ВИДЕО: Бекамови во секси реклама за парфеми
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Бекамови во секси реклама за парфеми

ВИДЕО: Бекамови во секси реклама за парфеми

Англискиот фудбалер Дејвид Бекам и неговата амбициозна сопруга Викторија не оставаат брендот „Бекам“ да остане запоставен. Нивниот заеднички бизнис, кој вклучува учество во кампањите на Емпорио Армани за долна облека и создавање на машки и женски парфеми, досега им има донесено огромно богатство и слава, па очигледно е дека немаат намера да се откажат од тоа да бидат во центарот на вниманието.

Дејвид и Викторија БекамДејвид и Викторија Бекам во новата реклама

Новите парфеми „Intimately Beckham Yours“ од Дејвид и Викторија Бекам се дизајнирани за да ја доловат нивната страст и моќта на нивната врска. Затоа, Бекамови решија да ги промовираат новиот машки и женски мирис со секси реклама во која двајцата имаат жешка средба во лифт.

Погледнете го видеото.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9438 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.