ВИДЕО: Бекамови во секси реклама за парфеми
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Бекамови во секси реклама за парфеми

ВИДЕО: Бекамови во секси реклама за парфеми

Англискиот фудбалер Дејвид Бекам и неговата амбициозна сопруга Викторија не оставаат брендот „Бекам“ да остане запоставен. Нивниот заеднички бизнис, кој вклучува учество во кампањите на Емпорио Армани за долна облека и создавање на машки и женски парфеми, досега им има донесено огромно богатство и слава, па очигледно е дека немаат намера да се откажат од тоа да бидат во центарот на вниманието.

Дејвид и Викторија БекамДејвид и Викторија Бекам во новата реклама

Новите парфеми „Intimately Beckham Yours“ од Дејвид и Викторија Бекам се дизајнирани за да ја доловат нивната страст и моќта на нивната врска. Затоа, Бекамови решија да ги промовираат новиот машки и женски мирис со секси реклама во која двајцата имаат жешка средба во лифт.

Погледнете го видеото.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?