ВИДЕО: Анџелина Џоли со гордост и насолзени очи го носи најголемиот син на факултет во Јужна Кореја
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Анџелина Џоли со гордост и насолзени очи го носи најголемиот син на факултет во Јужна Кореја

ВИДЕО: Анџелина Џоли со гордост и насолзени очи го носи најголемиот син на факултет во Јужна Кореја

Како и секој родител, Анџелина Џоли емотивно го доживеа заминувањето на факултет на најголемиот син.

Холивудската ѕвезда беше снимена додека со синот Медокс го разгледуваше Yonsei University, каде што тој ќе студира биоинженеринг. „Се трудам да не плачам“ - вели Џоли додека разговара со другите студенти во Сеул, Јужна Кореја.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли
Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Џоли го посвои Медокс од дом за сирачиња во Камбоџа во 2002 година.

„Чувствувам само гордост. Едвај чекам да видам што сè ќе направи“ - изјави Анџелина за одлуката на Медокс да студира.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20171 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?