ВИДЕО: Ангелите „пеат“ и танцуваат на „I Knew You Were Trouble“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Ангелите „пеат“ и танцуваат на „I Knew You Were Trouble“

ВИДЕО: Ангелите „пеат“ и танцуваат на „I Knew You Were Trouble“

Ангелите на Victoria’s Secret знаат како да се забавуваат. Неколку дена пред телевизиската премиера на шоуто на VS, објавено е видео во кое Адријана Лима, Кендис Сванапул, Алесандра Амбросио, Лили Олдриџ, Дауцен Крус, Беати Принсло и Линдзи Елингсон танцуваат на хитот „I Knew You Were Trouble“ од Тејлор Свифт.

Видеото е снимено за време на последните проби пред големото шоу.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3631 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.