ВИДЕО: Алиша Кис и Чед Мајкл Мари во „Un-Thinkable“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Алиша Кис и Чед Мајкл Мари во „Un-Thinkable“

ВИДЕО: Алиша Кис и Чед Мајкл Мари во „Un-Thinkable“

Вчера премиерно на Vevo беше прикажан новиот спот на Алиша Кис за песната „Un-Thinkable (I’m Ready)“.

Во спотот учествува и ѕвездата од One Tree Hill, атрактивниот Чед Мајкл Мари. Дејството се одвива околу забранетата љубов на Чед и Алиша.

„Un-Thinkable“ е четвртиот сингл на Алиша од нејзиниот најнов албум, The Element of Freedom.

Во меѓувреме стана јасно дека премиерата на долгоочекуваниот спот на Алиша и Бијонсе за песната „Put It In A Love Song“ ќе се одложи. Иако таа беше закажана за минатиот месец, според најновите информации спотот ќе се појави кон крајот на летото.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6026 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?